Přátelé oddílu a bývalé vedoucí

Tereza Nováková, Včelka

Bývalá hlavní vedoucí oddílu (2018–2021). Ráda cestuje vlakem, pobíhá na čerstvém vzduchu a přemýšlí. Vyhovuje jí pořádek a soulad. Zajímá ji veškerá květena, ráda píše mikrotužkou a snaží se vést k planetě šetrný život.

Tereza Šimečková, Terka

Bývalá vedoucí oddílu. Mezi její záliby patří sport a cestování po všelijakých památkách a zákoutích. Vždy má u sebe minimálně tři balíčky kapesníků.

Adéla Konečná, Kvíčala

Bývalá vedoucí a hospodářka oddílu. Ráda fotí na film a ještě radši ho vyvolává. Voní jí příroda po dešti a káva, kterou si sladí medem a pije po litrech.

Zuzana Konečná, Borůvka

Bývalá vedoucí a zdravotník oddílu. Ráda peče, hraje na kytaru a chodí po horách s batohem na zádech. Pěstuje řasokoule a je tak trochu puntičkářka.

Marcela Kinclová, hrošík

Bývalá členka a vedoucí oddílu, která ve svém volném čase čte, plave, kreslí, jezdí na koloběžce, sleduje filmy a šije všechno možné.

Veronika Koubová, Karetka

Bývalá hlavní vedoucí oddílu (2014–2018). Nyní maminka na mateřské dovolené.

Zuzana Grieslerová, Culík
Lucie Fikartová, Bublina

Dlouhá léta působila jako vedoucí a hospodářka oddílu, momentálně se však věnuje svým malinkým ratolestem.

Bývalá členka a vedoucí oddílu, baví ji zpívat a miluje zvířátka.

Dita Hanzalová, Semiška
Desítka

Bývalá členka oddílu, baví ji sport, ráda cestuje a poznává nová místa.

Desátý oddíl skautů z Českých Budějovic, míváme společné programy na táboře.