Finance

Členské příspěvky

Členské příspěvky nově činí 2x ročně 700 Kč nebo 1x ročně 1400 Kč. Splatné jsou k 31. říjnu a 28. únoru na účet střediska.

Číslo konta je 2900300833/2010, var. s. 214.

Příspěvky jsou určeny na:

• 1. provoz klubovny (nájem, elektřina, voda..)
    • 2. akce oddílu, materiál a vybavení (sportovní a výtvarné potřeby), ceny pro děti
    • 3. registraci v Junáku (z celkové částky je to cca 340 Kč ročně) – provoz vyšších organizačních jednotek, které pro nás zajišťují informační a metodický servis, pořádají pro nás některé akce (Svojsíkův závod, obvodní setkání…), poskytují nám dotace na vzdělávací akce atp. Z registrace je hrazeno i pojištění (úrazové, pojištění odpovědnosti za škody).

Práce vedoucích je čistě dobrovolná !

Jednodenní výprava – 100-150 Kč (za dopravu a případně za vstupné)

Vícedenní výprava – 350-450 Kč (ubytování, „delší“ jízdné a společná strava)

Tábor – cca 4000 Kč (pronájem tábořiště, jídlo, jízdné a materiál na program) Je vhodné holkám na tábor přidat kapesné – chodíme na výlety a na puťák.